İLK VE TEK VOLKAN BABACAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aziz Yıldırım Transferler İçin Pişman

3 posters

Aziz Yıldırım Transferler İçin Pişman Empty Aziz Yıldırım Transferler İçin Pişman

Mesaj  Samira Salı Şub. 10, 2009 8:29 pm

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "İnsanların rüyalarına giren yıldızları, Roberto Carlos'u, Anelka'yı transfer ettiğime bile pişman oldum" dedi.

F.BAHÇE STRESTEN ÖLDÜRECEK
Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre Aziz Yıldırım'ın açıklamaları şöyle:

"İstanbul Belediye maçına kardeşim Ali (Yıldırım) ile geldim. Anjiyo sonrası Londra'ya gitmişti. ‘Abi', dedi ‘İngiltere'de TV'ler, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nı tanıtırken seni öyle anlatıyorlar ki, göğsüm kabardı!' Hayrola dedim, ne anlatıyorlar? ‘Maçlar oynanırken, stadı, bölüm bölüm, yıktı, yaptı. Anelka, Ortega, Roberto Carlos gibi yıldızları transfer ederek, F.Bahçe'ye, Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Final oynatıp, markalaştırdı', diyorlar! Çok güzel şeyler yaptık. Ama F.Bahçe bizi stresten götürecek. Ne paraya pula ne de şana şöhrete ihtiyacımız var, bize artık sağlık gerek. F.Bahçe yüzünden ben de, sen de anjiyo olduk. Ailemizden, sağlığımızdan fedakarlık ediyoruz, ama takdir eden yok! Çok üstüne geliyorlar, artık bırak' dedi.” diye konuştu.

YILDIZLARI ALDIĞIMA PİŞMANIM
"Bilen de bilmeyen de konuşuyor. Diyorlar ki, Aziz Yıldırım, 750 milyon dolar harcadı. Doğru harcadım. Ama o parayı otel odalarında, orda, burada yemedim, F.Bahçe'nin geleceğine yatırım yaptım. Fena mı yaptım, stadı yenileyerek, Samandıra'yı bitirerek, Dereağzı'nı ve Sosyal Tesisleri modernize ederek? Fena mı yaptım, F.Bahçe televizyonunu kurmakla? Allah aşkına biri söylesin, bugün F.Bahçe Stadı'nı yeniden yapalım desek, kaça inşa edilir? Bakın, o stat için Türkiye'ye UEFA Kupası finali verdiler. Profesyonel futbol takımımız, 100 milyon euro harcandığı halde nasıl Şampiyonlar Ligi ve UEFA'dan elenirmiş? Aslında bu takım Şampiyonlar Ligi'nde de olurdu. Bir-iki dünya yıldızı daha transfer edebilirdik. Ama heves mi bıraktılar? İnan, insanların rüyalarına giren yıldızları, Carlos'u, Anelka'yı transfer ettiğime bile pişman oldum.”

DIŞARIDA BAŞKA İÇERİDE BAŞKA
“Kulüpler inanılmaz riskler alıyor, trilyonlarca borçlanıyor. Kriz geldi, dayandı kapıya... Kulüpler Birliği Vakfı olarak, ‘Gelirlerimizi nasıl artırabiliriz?' diye gittim, İddaa'nın başkanı Bekir Yunus Uçar'ın kapısını çaldım. Dedi ki, ‘Başkan, 2 milyar dolarlık pasta var. Ama güven ortamı sağlanamadığı için, o pastadan sadece 100 milyon TL alıyoruz. Gelirleri artırmak için, Süper Lig'in marka değerini güçlendirmek şart' dedi. ‘Bu iş nasıl düzelir?' diye TFF ve yayıncı kuruluş ile oturduk, konuştuk. RTÜK Başkanı Zahit Akman'ı da masaya getirdik. İçerde ‘Bu işler olmalı' diyenler, dışarı çıkınca ‘sansür geliyor' diye konuştular. Ne sansürü! Tek isteğimiz, ‘UEFA ne yapıyorsa, bizde de işler o ciddiyette içinde yürüsün...”
Samira
Samira
Admin

http://samira.sam@hotmail.com

Aziz Yıldırım Transferler İçin Pişman Empty Geri: Aziz Yıldırım Transferler İçin Pişman

Mesaj  uğurum fener Perş. Şub. 12, 2009 1:17 pm

Paylaşım için saol ablacım.Gerçektende pişman olması gerekir zaten:)
uğurum fener
uğurum fener

Aziz Yıldırım Transferler İçin Pişman Empty Geri: Aziz Yıldırım Transferler İçin Pişman

Mesaj  Uğurum... Perş. Şub. 12, 2009 6:54 pm

Gerçekten bazı transferler yanlış oldu... İnşallah bu bize pahalıya patlamaz... Kupa da lig de inşallah bizim olur. Exclamation
Uğurum...
Uğurum...

Mesaj  uğurum fener Ptsi Şub. 23, 2009 9:00 am

Bence pişman olması gerekiyor büyük hatalar yaptı ve büyük sonuçlara mal oldu.
uğurum fener
uğurum fener

- Similar topics