Kendi Şiirim

Aşağa gitmek

Kendi Şiirim

Mesaj  Uğurum... Bir Ptsi Şub. 23, 2009 10:18 pm

Umarım beğenirsiniz...Bu Küçük Kız Hep Sensiz


Sensizliğe mecbur muyum ben... Her günüm sensiz, her günüm aynımecbur muyum buna ben... Bana seni sordular da inkar etmedim ki ben seni..! İşte isyanım buna benim... İçimden diyorum... " Gecem gündüzüm seninle " diye ama sen yoksun yine... Ben yine bunları düşündüm de dün gece...

Dün gece yine resmine baktım, kalbimle dokundum sana yine... Yine daldım hayallere, hayallerimle geldim yanına yine... Dün gece ben yine seni çok özledim... Birçok şeyi düşündüm... İnadıma yine çok sevdim seni..!

Dün gece yine seni düşündüm... Ağladım yine... Ağlayınca rahatladım belki de... Aslında tek ben değil... Gözlerim ve kalbimle ağladık sana... Aslında akşam yine söylendim sensizliğe... Seni söyledim sensizliğe... Sensizlikte dinledi beni... Dile getirdim şikayetlerimi sensizliğe...

Olsun ben beklerim yine de... Hani hep karanlıktan sonra doğar ya aydınlık... Gece kavuşur aydınlığına... Ben de kavuşurum elbet birgün sana... Olmaz belki de kavuşamam sana ama sen beni merak etme... Ben sensiz de yaşarım seni..!

Erbabı yalnızlara sordum dün gece seni... Onlar da çok acizdiler... İçimden söylendim durdum... Ama anladılar seni ne kadar çok sevdiğimi... " Birgün " dediler...

Kaç tane birgün geçti... Mecalim kalmadı artık sensizliğe... Ne kadar kendi kendime " Dayan " desem de susmadı içimdeki o ben... Dayanamıyorum ki artık... Kimler geldi de kimler geçti içimden... Bir sen gelmedin... Gelseydin inan ben asla geçmezdim senden..!

Söylenecek o kadar çok şey varken... Haykıracak, bağıracak o kadar çok şey varken... Yine dile gelmedi söyleyeceklerim... Yine anlatamadım sevgimi... Sustum ama susmak hiç gelmiyordu içimden..!

Ben seni anne sevgisi kadar masum... Anne sevgisi kadar içten, anne sevgisi kadar çok seviyorum... Hani olur da birgün gelirsen inan bana ben asla vazgeçmem senden...!

" Hadi neyse... " dedim sustum... İşte her şey senden ibaret... Varlığın da yokluğun da bana ait... İçimden " Benim seninle yaşadığımı bilseydin..." dedim... Sonra " Var olduğunu bilmek bile yetiyor... " dedim... Ağladım... İşte dün gece ben seni yine çok sevdim... Böyle uyuyabildim işte ama yine şiirim ve ben sensiz yarım kalldık..! İşte bu küçük kız yine sensiz..!
avatar
Uğurum...

Mesaj Sayısı : 36
Yaş : 23
Nerden : Balıkesir
Kayıt tarihi : 06/02/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz